Перейти к основному содержанию

Портал фінзвітності держпідприємств оновили: тепер він автоматично оцінює їх ефективність та ризикованість

пт, 09/11/2020 - 12:18

10 вересня 2020 року відбулася презентація оновленого порталу відкритої фінансової звітності державних підприємств.

Про це йдеться у повідомленні на сайті уряду.

Окрім суттєво переробленого інтерфейсу, на порталі розмістили додаткові дані. «Головним оновленням є реалізація на порталі системи ризик-індикаторів та моніторингу ефективності діяльності об’єктів державної власності. Фактично створено інформаційно-аналітичну систему, яка автоматично оцінює рівень ефективності та ризикованості підприємства на основі даних фінансової звітності та інших даних, отриманих з офіційних джерел», — сказано у повідомленні.

На порталі, крім списків підприємств за кожною групою, також можна отримати в машинозчитувальному вигляді фінансову звітність окремого підприємства або групи державних підприємств.

Крім того, на порталі реалізований функціонал ризик індикаторів, що дозволяє отримувати списки підприємств за заданим критеріями (збиткові, за вартістю активів, що кілька років показують негативний тренд по доходам тощо).

Відтак кожен бажаючий зможе детально проаналізувати ефективність роботи підприємств певної сфери або динаміку фінансових показників окремого державного підприємства.

Зазначається, що інформаційно-аналітичну підсистему для Мінекономіки розроблено Трансперенсі Інтернешнл Україна за підтримки ПРООН в Україні.

«Оновлена система допоможе оптимізувати управлінські процеси та запровадити ефективні сучасні стандарти у роботі з держпідприємствами. Система є надійним джерелом якісних даних для моніторингу, і головне – забезпечує підтримку прийняття рішень з урахуванням об’єктивних даних і автоматизованої оцінки ризиків», — зазначив заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.

Ознайомитись з новим інструментом можна на порталі ProZvit.

Читайте також

Українець, який створив PayPal і Affirm, став мільярдеромць, який створив PayPal і Affirm, став мільярдером

сб, 01/16/2021 - 09:51
Вартість акцій Affirm подвоїлася, і статок засновника компанії, уродженця Києва, зріс до $2,7 млрд.

Telegram відхилив пропозицію про інвестиції з оцінкою в $30 млрд — ЗМІ

пт, 01/15/2021 - 15:34
Потенційні інвестори оцінили Telegram в $ 30 млрд. Це перша зовнішня оцінка компанії за останні роки, про яку стало відомо.

MAY-Ukraine здійснила справжній прорив у сфері HoReCa

пт, 01/15/2021 - 12:45
Компанія відкрила новий канал збуту продукції

Кава Starbucks тепер в Україні

пт, 01/15/2021 - 11:20
У межах глобального партнерства Nestlé та Starbucks в Україні розпочинається продаж чотирьох видів меленої та зернової кави Starbucks, якою можна буде насолодитися вдома.

Нові флагмани лінійки Galaxy S21 та інші новинки від Samsung

пт, 01/15/2021 - 09:24
Компанія Samsung презентувала нові продукти, зокрема, флагманську лінійку смартфонів S21 в рамках чергової презентації Samsung Galaxy Unpacked 2021

Українські аеропорти втратили за рік більше ніж 50% пасажирів

чт, 01/14/2021 - 14:48
За 2020 рік українські авіакомпанії виконали 44,2 тис. комерційних рейсів