Перейти к основному содержанию

Заощадження українців знову покращують вітчизняну екологію завдяки Укргазбанку

пт, 09/04/2020 - 16:14

Вклади українців будуть фінансувати виключно екопроєкти. Банк, натомість, надає за ними зменшену ставку за кредитами.

В Укргазбанку стартував новий екологічний депозит – «ЕКОдепозит Плюс». Тепер вклади українців будуть фінансувати виключно екопроєкти, що суттєво зменшують викиди СО2. Банк, натомість, надає за ними зменшену ставку за кредитами.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Так, зазначається, що після розміщення коштів на ЕКОдепозитах, Укргазбанк виділяє аналогічну суму коштів на фінансування «ecofriendly» екопроєктів. Таким чином,інвестування «зелених» проєктівперетворюється у розбудову «зеленого» та безпечного майбутнього України.

«Українці вже роблять вагомі внески в екомодернізацію країни, роблячивклади на «ЕКОдепозит»Укргазбанку, – пояснили в Укргазбанку. – Однак «ЕКОдепозит Плюс» – це ще більше удосконалених переваг.Хоча процентні ставки за ним трішечки менші – натомість екологічний вплив та результат суттєво більший. По-друге, кошти на «ЕКОдепозиті Плюс» спрямовуються на фінансування виключно масштабних екопроєктів 2-ї та 3-ї категорії викидів».

Тож вибір на користь «ЕКОдепозит Плюс» – це вагомий внесок і до сімейного бюджету, і в екологію України. Зокрема, завдяки кожній тисячі гривень за вкладом «ЕКОдепозиту», розміщеного в Укргазбанку, щорічно скорочуватиметься викидів СО2 на 50 кг та вироблятиметься на 70 кВт*годин більше екологічно чистої електроенергії. Вже профінансовано екопроєкти 2-ї категорії на суму понад 2 667 млн грн, 3-ї категорії - на 7,5 млн грн.

«ЕКОдепозит Плюс» доступний на строк від 6 до 24 місяців з можливістю поповнення та автопролонгацією. Валюта розміщення – гривня, долари США та Євро. Виплату процентів передбачено в кінці строку або щомісячно.

Детальніше читайте тут.

Читайте також