Перейти к основному содержанию

Заощадження українців знову покращують вітчизняну екологію завдяки Укргазбанку

пт, 09/04/2020 - 16:14
Новини компаній

Вклади українців будуть фінансувати виключно екопроєкти. Банк, натомість, надає за ними зменшену ставку за кредитами.

В Укргазбанку стартував новий екологічний депозит – «ЕКОдепозит Плюс». Тепер вклади українців будуть фінансувати виключно екопроєкти, що суттєво зменшують викиди СО2. Банк, натомість, надає за ними зменшену ставку за кредитами.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Так, зазначається, що після розміщення коштів на ЕКОдепозитах, Укргазбанк виділяє аналогічну суму коштів на фінансування «ecofriendly» екопроєктів. Таким чином,інвестування «зелених» проєктівперетворюється у розбудову «зеленого» та безпечного майбутнього України.

«Українці вже роблять вагомі внески в екомодернізацію країни, роблячивклади на «ЕКОдепозит»Укргазбанку, – пояснили в Укргазбанку. – Однак «ЕКОдепозит Плюс» – це ще більше удосконалених переваг.Хоча процентні ставки за ним трішечки менші – натомість екологічний вплив та результат суттєво більший. По-друге, кошти на «ЕКОдепозиті Плюс» спрямовуються на фінансування виключно масштабних екопроєктів 2-ї та 3-ї категорії викидів».

Тож вибір на користь «ЕКОдепозит Плюс» – це вагомий внесок і до сімейного бюджету, і в екологію України. Зокрема, завдяки кожній тисячі гривень за вкладом «ЕКОдепозиту», розміщеного в Укргазбанку, щорічно скорочуватиметься викидів СО2 на 50 кг та вироблятиметься на 70 кВт*годин більше екологічно чистої електроенергії. Вже профінансовано екопроєкти 2-ї категорії на суму понад 2 667 млн грн, 3-ї категорії - на 7,5 млн грн.

«ЕКОдепозит Плюс» доступний на строк від 6 до 24 місяців з можливістю поповнення та автопролонгацією. Валюта розміщення – гривня, долари США та Євро. Виплату процентів передбачено в кінці строку або щомісячно.

Детальніше читайте тут.

Читайте також

Під час локдауну українці стали у півтора раза частіше купувати онлайн

пт, 01/15/2021 - 15:38
Українці стали значно частіше купувати товари в інтернеті на фоні оголошення та впровадження січневого локдауну. Кількість замовлень онлайн у п’яти найпопулярніших категоріях зросла на 46%.

MAY-Ukraine здійснила справжній прорив у сфері HoReCa

пт, 01/15/2021 - 12:45
Компанія відкрила новий канал збуту продукції

Голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей Іван Рудий виступить на Ukrainian Gaming Week 2021

вт, 01/12/2021 - 18:26
Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей – це ключовий орган на гемблінг-ринку України. Він забезпечує контроль над діяльністю з організації та проведення азартних ігор. Державна структура була створена Кабінетом міністрів для того, щоб забезпечувати прозору взаємодію між бізнесом та контролювальними органами.

Перший український онлайн-супермаркет Cooker з екологічною доставкою за 30 хвилин

пн, 01/04/2021 - 10:13
В грудні цього року в Києві розпочав роботу онлайн-супермаркет Cooker. Це перша в Україні мережа формату dark store, яка пропонує продукти напряму від виробників та доставку за рекордний проміжок часу - 30 хвилин від моменту замовлення на сайті.

Відбулась найбільша в Україні конференція про IT-освіту

вт, 12/29/2020 - 12:11
Конференція залучила 43-х спікерів та рекордну кількість учасників — 1189.

"МТБ БАНК" почав впроваджувати кредитування під договори довірчої власності

пн, 12/28/2020 - 20:11
Нововведення руйнує стіну недовіри між банками і позичальниками.