Перейти к основному содержанию

Перші ліцензії на організацію та проведення азартних ігор можуть видати вже у листопаді

пт, 08/28/2020 - 15:45

Перші ліцензії відповідно до нового Закону «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор» можуть бути видані вже на початку листопада поточного року.

Про це повідомив партнер юридичної компанії Eterna Law Артем Кузьменко, передає «Укрінформ».

«Вчора Борис Баум, радник заступника голови Офісу Президента, офіційно повідомив ринку, що перші ліцензії будуть видані 1 листопада», — зазначив Кузьменко.

За його словами, в профільному Комітеті Верховної Ради вже погоджений проект закону №2713-д. Його ухвалення має стимулювати ринок завдяки скасуванню податку на виграш гравця, який сьогодні становить 18%, і відстрочку податку на валовий ігровий дохід до 1 січня 2024 року.

Цим же законопроектом можуть бути внесені зміни до основного Закону — «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор» — з метою усунення колізій, які сьогодні не дають можливості приступити до створення державного регулятора в сфері азартних ігор.

«Податковий законопроект (№2713-д — ред.) вже погоджений Комітетом для прийняття в першому читанні. У податковому законопроекті планується також внести зміни до основного закону в частині усунення суперечностей щодо створення державного регулятора. Закон наразі передбачає дві різні процедури», — зазначив Кузьменко.

За його словами, через технічні помилки при ухваленні закону про держрегулювання організації азартних ігор, на сьогоднішній день фактично заблокований процес формування комісії, обов'язкової для створення регулятора, який, в свою чергу, вже сформує всі необхідні умови для ведення бізнесу.

«Доки не буде регулятора, не буде ліцензій для бізнесу. Відповідно, ніякої діяльності з азартних ігор бути не може. Якщо держава хоче швидко отримати гроші, то потрібно голосувати за зміни до закону у найстисліші терміни», — наголосив експерт.

Як раніше повідомляв БІЗНЕС, 11 серпня Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», не зважаючи на взаємовиключні норми у ньому.

Раніше народний депутат від фракції «Голос» Ярослав Железняк стверджував, що президент має скористатися правом вето, адже під час голосування 2 липня нардепи ухвалили дві взаємовиключні правки, які стосуються визначення органа-регулятора ринку.

Згідно з однією з правок, має бути створена спеціальна комісія, що регулює діяльність азартних ігор, згідно з іншою — орган-регулятор визначає Кабінет міністрів і ним може бути податкова чи Мінфін.

Читайте також

У топ-10 найбільш інноваційних компаній 2021 року увійшли Apple, Tesla, Huawei, IBM та Pfizer

пн, 04/19/2021 - 09:17
До загального рейтингу з 50 компаній увійшли також Facebook, Johnson&Johnson, Nike, Lenovo, Coca-Cola, IKEA, Adidas, Ebay, Pepsi, Moderna та Disney

Публічна заява бізнесу щодо необхідності законодавчого зниження комісій інтерчейнджу

пн, 04/12/2021 - 17:14
У відповідь на спільну заяву Ощадбанку, ПриватБанку та Райффайзен Банку Аваль від 2 квітня 2021 р. щодо врегулювання питання розміру комісії інтерчейндж в Україні представники українських бізнес-об’єднань, які представляють інтереси більш ніж 300 тисяч роботодавців, звернулись з публічною заявою. Шановні представники медіа!

Компанія KPMG оприлюднила підсумки дослідження «Погляд бізнес-лідерок в Україні. Спецвипуск 2021: COVID-19»

чт, 04/08/2021 - 12:00
На думку більшості учасниць опитування, криза може створити нові можливості для жінок

Китай створить найбільшу хімкомпанію світу

ср, 04/07/2021 - 09:22
Sinochem і ChemChina об'єднаються в межах однієї холдингової компанії, фінансувати і контролювати яку буде держава

В Мінекономіки допускають подальше розширення переліку заборонених до імпорту товарів із РФ

вт, 04/06/2021 - 09:33
Про це повідомив заступник міністра економіки - торговий представник України Тарас Качка

У 2021 році до програми президента України "Велике будівництво" додали новий напрямок

пн, 04/05/2021 - 17:44
Він передбачає реалізацію проектів, які створюватимуть нові робочі місця та зміцнюватимуть економіку України.