Перейти к основному содержанию

Уряд скасував реорганізацію Держпродспоживслужби, проте розділять одне з міністерств — Шмигаль

пт, 08/28/2020 - 15:02

В уряді відмовилися від ідеї реорганізації Держпродспоживслужби, проте розділять міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Про це з посиланням на прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля повідомляє пресслужба Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА).

За словами ЄБА, Держпродспоживслужба – орган, від безперебійної роботи якого залежить діяльність багатьох бізнесів в Україні.

Зазначається, що замість реорганізації Держпродспоживслужби уряд прийняв рішення про створення окремого санітарно-епідеміологічного органу для контролю епідеміологічної ситуації та здоров’я населення в Україні, який належатиме до підпорядкування Міністерства охорони здоров’я.

«Держпродспоживслужба продовжуватиме роботу у звичному режимі із притаманними їй функціями щодо здійснення контролю за виробництвом та експортом продукції», — сказано у повідомленні ЄБА.

При цьому, зазначається, що реорганізація торкнеться іншого державного органу – Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Передбачається його розподіл на два окремі відомства з виділенням аграрного міністерства, оскільки аграрний напрямок має колосальне бути належним чином представлений в уряді.

Також прем’єр-міністр повідомив, що тривають системні реформи податкової та митної служби, ДАБІ, реформа системи охорони здоров’я, комплекс заходів, направлених на боротьбу з контрабандою.

«Сподіваємося, незабаром бізнес матиме змогу пересвідчитись у цьому та побачити результати реформ на практиці. Так само бізнес чекає на «промисловий безвіз» – підписання Угоди АСАА», — зазначають у Асоціації.

Читайте також

У топ-10 найбільш інноваційних компаній 2021 року увійшли Apple, Tesla, Huawei, IBM та Pfizer

пн, 04/19/2021 - 09:17
До загального рейтингу з 50 компаній увійшли також Facebook, Johnson&Johnson, Nike, Lenovo, Coca-Cola, IKEA, Adidas, Ebay, Pepsi, Moderna та Disney

Публічна заява бізнесу щодо необхідності законодавчого зниження комісій інтерчейнджу

пн, 04/12/2021 - 17:14
У відповідь на спільну заяву Ощадбанку, ПриватБанку та Райффайзен Банку Аваль від 2 квітня 2021 р. щодо врегулювання питання розміру комісії інтерчейндж в Україні представники українських бізнес-об’єднань, які представляють інтереси більш ніж 300 тисяч роботодавців, звернулись з публічною заявою. Шановні представники медіа!

Компанія KPMG оприлюднила підсумки дослідження «Погляд бізнес-лідерок в Україні. Спецвипуск 2021: COVID-19»

чт, 04/08/2021 - 12:00
На думку більшості учасниць опитування, криза може створити нові можливості для жінок

Китай створить найбільшу хімкомпанію світу

ср, 04/07/2021 - 09:22
Sinochem і ChemChina об'єднаються в межах однієї холдингової компанії, фінансувати і контролювати яку буде держава

В Мінекономіки допускають подальше розширення переліку заборонених до імпорту товарів із РФ

вт, 04/06/2021 - 09:33
Про це повідомив заступник міністра економіки - торговий представник України Тарас Качка

У 2021 році до програми президента України "Велике будівництво" додали новий напрямок

пн, 04/05/2021 - 17:44
Він передбачає реалізацію проектів, які створюватимуть нові робочі місця та зміцнюватимуть економіку України.