Перейти к основному содержанию

Робітники МТП «Южний» — проти зміни керівника порту і готові вийти на безстроковий страйк (документ)

чт, 08/20/2020 - 15:16

Профспілка робітників морського транспорту ДП «Морський торговельний порт «Южний» готові вийти на безстроковий страйк через несподівану зміну керівника підприємства.

Про це йдеться у зверненні профспілки, яке вона направила до президента, прем’єр-міністра, голови Верховної Ради та міністра інфраструктури України від імені усього колективу, розміщеного на сайті «Культурометр».

2700 працівників порту заявляють, що готові до безстрокового страйку і вимагають залишити на посаді керівника «Южного» Олександра Олійника.

Зокрема, у зверненні перераховані результати роботи підприємства за час, коли ним керував Олійник, які, за твердженням профспілки, є найкращими за всю історію порту.

«Ми вкрай стурбовані та вважаємо, що Олександр Олійник – керівник зі стажем роботи більш ніж 27 років, який пройшов шлях від стивідора до директора підприємства, забезпечив максимально високі результати роботи підприємства. Ми впевнені, що під його керівництвом колектив ДП «МТП «Южний» буде продовжувати працювати найбільш ефективно, кожен місяць підіймаючи планку, збільшуючи вантажообіг і відрахування в державний бюджет», — сказано у зверненні.

Нагадаємо, 19 серпня Кабінет міністрів України змінив керівника порту «Южний». Ним, замість Олександра Олійника, призначили Сергія Ковшара, який до цього обіймав посаду заступника директора з економіки та фінансів порту, а з 2015 по 2016 рр. працював заступником директора з економіки та фінансів ТОВ «Біостимулятор» ПАТ «Укрмедпром».

Звернення профспілки

Звернення профспілки

Читайте також

У топ-10 найбільш інноваційних компаній 2021 року увійшли Apple, Tesla, Huawei, IBM та Pfizer

пн, 04/19/2021 - 09:17
До загального рейтингу з 50 компаній увійшли також Facebook, Johnson&Johnson, Nike, Lenovo, Coca-Cola, IKEA, Adidas, Ebay, Pepsi, Moderna та Disney

Публічна заява бізнесу щодо необхідності законодавчого зниження комісій інтерчейнджу

пн, 04/12/2021 - 17:14
У відповідь на спільну заяву Ощадбанку, ПриватБанку та Райффайзен Банку Аваль від 2 квітня 2021 р. щодо врегулювання питання розміру комісії інтерчейндж в Україні представники українських бізнес-об’єднань, які представляють інтереси більш ніж 300 тисяч роботодавців, звернулись з публічною заявою. Шановні представники медіа!

Компанія KPMG оприлюднила підсумки дослідження «Погляд бізнес-лідерок в Україні. Спецвипуск 2021: COVID-19»

чт, 04/08/2021 - 12:00
На думку більшості учасниць опитування, криза може створити нові можливості для жінок

Китай створить найбільшу хімкомпанію світу

ср, 04/07/2021 - 09:22
Sinochem і ChemChina об'єднаються в межах однієї холдингової компанії, фінансувати і контролювати яку буде держава

В Мінекономіки допускають подальше розширення переліку заборонених до імпорту товарів із РФ

вт, 04/06/2021 - 09:33
Про це повідомив заступник міністра економіки - торговий представник України Тарас Качка

У 2021 році до програми президента України "Велике будівництво" додали новий напрямок

пн, 04/05/2021 - 17:44
Він передбачає реалізацію проектів, які створюватимуть нові робочі місця та зміцнюватимуть економіку України.