Перейти к основному содержанию

"Датагруп" будує єдину корпоративну мережу для поштового оператора Justin

вт, 08/18/2020 - 09:30

В межах проекту компанія здійснює включення інтернет-каналів (5 Мб/с) для відділень пошти.

Технічні фахівці "Датагруп" побудували інтернет-канали для 200 відділень, роботи тривають ще в 100 точках. Згідно з планом, поетапно будуватимуться канали зв'язку для всіх відділень оператора.

Масштабний проєкт з побудови єдиної корпоративної мережі для відділень поштового оператора Justin по всій Україні "Датагруп" реалізує з початку 2020 року. В його межах здійснюється включення інтернет-каналів (5 Мб/с) для відділень оператора.

"Наше завдання – охоплювати якісним зв'язком відділення мережі швидше, ніж відкриваються нові, та підтримувати безперервне функціонування складних логістичних процесів", – зазначає СЕО «Датагруп» Михайло Шелемба.

Justin планує розширювати своє покриття до 2 тис. відділень і, відповідно, забезпечувати їх якісним зв'язком наші відділення, повідомляє Володимир Ковальчук, комерційний директор поштового оператора.

«Нам приємно працювати з «Датагруп» як з основним телеком-партнером і отримувати сервіс із одних рук. Гнучкість і лояльність оператора до нас допомагає вирішувати всі завдання оперативно. Наразі у нас вже є стабільно працююча мережа з якісними інтернет-послугами та оперативним підключенням нових відділень, хороша технічна підтримка, оптимальні тарифи", підкреслює Володимир Ковальчук

Перші посилки в сегменті C2C оператор Justin почав приймати в березні 2019 року. Наразі мережа поштового оператора Justin налічує більше 500 відділень по всій Україні, що розташовані в супермаркетах «Сільпо», «Фора», «Novus», «Fozzy» та інших.
 

Justin (ТОВ "Джаст Ін") — українська компанія, заснована у 2017 році, оператор на ринку експрес-доставки, входить до однієї з найбільших українських торгово-промислових груп (ТПГ) Fozzy Group, яка керує торговельною мережею та такими брендами, як Сільпо, Фора, Fozzy, RIngoo, Thrash!. Відділення Justin також знаходяться в мережах: Novus, Фуршет та інших супермаркетах та ТРЦ. Відділення «JUSTIN» — це супермаркет послуг, в якому доступні як традиційні поштові послуги, так і фінансові — видача карток, оформлення страховок, кредитування тощо.

Читайте також

21 квітня 2021 відбудеться масштабна бізнес-подія — онлайн-конференція Svidomo Made

пн, 04/19/2021 - 16:10
Made in Ukraine за підтримки Агентства ООН з питань міграції IOM Ukraine та USAID Ukraine - USAID Україна провадить великий проект Svidomo Made.

Незалежний аудит підтвердив достовірність річної звітності Укргідроенерго

пн, 04/19/2021 - 09:02
13 квітня відбулось чергове засідання Наглядової ради ПрАТ "Укргідроенерго", на якому розглянуто звіт та висновки зовнішнього незалежного аудитора – ТОВ "Грант Торнтон Легіс" – про результати аудиторської перевірки річної фінансової звітності ПрАТ "Укргідроенерго" за 2020 рік.

Українські вина 46 Parallel отримали рекордні 7 нагород у Лондоні

пн, 04/19/2021 - 08:53
Вина української компанії 46 Parallel Wine Group - Grand Admiral та El Capitan – відзначені 7 медалями на Міжнародному дегустаційному конкурсі London Wine Competition 2021.

Odessa Wine Week

вт, 04/13/2021 - 12:41
З 18 по 23 травня 2021 року в Одесі вперше відбудеться міжнародний проєкт Odessa Wine Week

Стартувала найпрестижніша національна премія для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2021

пт, 03/26/2021 - 12:13
Переможець отримає 250 тисяч гривень, поїздку на Global Education and Skills Forum, а також професійний розвиток

Збірна України з паратриатлону вперше отримала спонсорську підтримку

пт, 03/19/2021 - 10:30
Вже 24 серпня українська збірна з паратриатлону відправиться в Токіо, щоб взяти участь у боротьбі за призові місця та здобути для країни медалі за підтримки «Віннер Груп Україна».