Перейти к основному содержанию

Дія.Бізнес запускає безкоштовне навчання для тих, хто хоче вести бізнес у індустрії спорту

ср, 08/12/2020 - 14:14

Дія.Бізнес у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України запускає системну комплексну програму «Спортивна індустрія: від спортсмена-аматора до власника бізнесу».

Про це йдеться у повідомленні на сайті уряду.

Мета проекту — розповісти майбутнім підприємцям про тренди в спортивній індустрії та допомогти створити власний бізнес, а також поглибити знання діючих підприємців щодо розвитку бізнесу в спортивній індустрії.

Зокрема, проєкт передбачає безкоштовні вебінари та воркшопи від лідерів ринку, безкоштовні антистрес-тренування на відкритому повітрі для підприємців та тих, хто мріє ними стати, автограф-сесії з відомими спортсменами та розіграші приємних подарунків та освітні проекти від партнерів Дія.Бізнес.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що бізнеси, пов’язані зі спортивним менеджментом та маркетингом, дуже популярні та успішні у світі.

«Україна, незважаючи на досягнення наших спортсменів на світовому рівні, все ще робить перші кроки в цьому напрямку. Тому ми запускаємо системну комплексну програму, яка включатиме в себе знання зі спортивного менеджменту, спортивного маркетингу, фандрейзингу, програму для спортивних агентів, спортивне право, роботу з бренд-амбасадорами. В проекті кожен учасник зможе обрати формат заходу, зручний та потрібний для себе. Програма допоможе розібратись з азами створення бізнесу в сфері спорту. І ця програма є доступною та безкоштовною для кожного», — наголосила вона.

Зазначається, що проект буде корисним для тих, хто планує відкрити власний бізнес у спортивній індустрії; є спеціалістом у сфері комунікації чи продажів на стороні бренду та хочете краще зрозуміти, як співпрацювати зі спортсменами; підприємець або менеджер у спортивному проекті; представник спортивної федерації; професійний спортсмен чи спортсмен-аматор; керівник спортивної установи.

Перший вебінар в рамках проекту відбудеться 17 серпня 2020 року на сторінці Дія.Бізнес у фейсбук. Його тема — «Як побудувати успішний спортивний бізнес в Україні».

Читайте також

У топ-10 найбільш інноваційних компаній 2021 року увійшли Apple, Tesla, Huawei, IBM та Pfizer

пн, 04/19/2021 - 09:17
До загального рейтингу з 50 компаній увійшли також Facebook, Johnson&Johnson, Nike, Lenovo, Coca-Cola, IKEA, Adidas, Ebay, Pepsi, Moderna та Disney

Публічна заява бізнесу щодо необхідності законодавчого зниження комісій інтерчейнджу

пн, 04/12/2021 - 17:14
У відповідь на спільну заяву Ощадбанку, ПриватБанку та Райффайзен Банку Аваль від 2 квітня 2021 р. щодо врегулювання питання розміру комісії інтерчейндж в Україні представники українських бізнес-об’єднань, які представляють інтереси більш ніж 300 тисяч роботодавців, звернулись з публічною заявою. Шановні представники медіа!

Компанія KPMG оприлюднила підсумки дослідження «Погляд бізнес-лідерок в Україні. Спецвипуск 2021: COVID-19»

чт, 04/08/2021 - 12:00
На думку більшості учасниць опитування, криза може створити нові можливості для жінок

Китай створить найбільшу хімкомпанію світу

ср, 04/07/2021 - 09:22
Sinochem і ChemChina об'єднаються в межах однієї холдингової компанії, фінансувати і контролювати яку буде держава

В Мінекономіки допускають подальше розширення переліку заборонених до імпорту товарів із РФ

вт, 04/06/2021 - 09:33
Про це повідомив заступник міністра економіки - торговий представник України Тарас Качка

У 2021 році до програми президента України "Велике будівництво" додали новий напрямок

пн, 04/05/2021 - 17:44
Він передбачає реалізацію проектів, які створюватимуть нові робочі місця та зміцнюватимуть економіку України.