Перейти к основному содержанию

Фонд держмайна готовий розпочати процес приватизації 12 об’єктів «Укрспирту»

ср, 08/12/2020 - 13:03

Фонд державного майна України заявив про готовність розпочати процес приватизації об'єктів державного підприємства «Укрспирт».

Про це повідомив в. о. голови ДП «Укрспирт» Сергій Блескун, передає прес-служба підприємства.

«Разом з Фондом держмайна «Укрспирт» почав готуватися до старту спиртової демонополізації ще з початку року. Наразі ми передали Фонду пропозиції щодо приватизації 12 об'єктів», — зазначив Сергій Блескун.

Також він підкреслив, що потенційними інвесторами у ході приватизації виступають виробники харчових спиртів, антисептиків, автомобільного палива, фармацевтичні та агрокомпанії, зацікавлені в переробці власної продукції. Низка об’єктів, до яких підведено комунікації, а подекуди — й залізничні лінії, потенційно можуть використовуватися як виробничі майданчики чи елеватори.

У свою чергу, голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко підкреслив, що потенційні інвестори вже висловили зацікавленість у приватизації спиртових активів. На його думку, приватизація має вивести спиртову галузь в Україні з «тіні», адже наразі це нагальна проблема: за останнє десятиріччя виробництво легального харчового спирту в Україні скоротилося у чотири рази.

Нагадаємо, з 1 липня 2020 року набрав чинності закон, що скасовує державну монополію на виробництво спирту, у тому числі, як лікарського засобу чи для медичних і ветеринарних цілей. Згідно з законом, інвестори, що придбають майно ДП «Укрспирт» або укладуть договір у рамках державно-приватного партнерства щодо його майна, зобов'язані до 1 липня 2021 року зберегти види діяльності та не менш як 70% виробничого персоналу, який працював на об’єкті станом на 1 січня 2020 року.

Читайте також

У топ-10 найбільш інноваційних компаній 2021 року увійшли Apple, Tesla, Huawei, IBM та Pfizer

пн, 04/19/2021 - 09:17
До загального рейтингу з 50 компаній увійшли також Facebook, Johnson&Johnson, Nike, Lenovo, Coca-Cola, IKEA, Adidas, Ebay, Pepsi, Moderna та Disney

Публічна заява бізнесу щодо необхідності законодавчого зниження комісій інтерчейнджу

пн, 04/12/2021 - 17:14
У відповідь на спільну заяву Ощадбанку, ПриватБанку та Райффайзен Банку Аваль від 2 квітня 2021 р. щодо врегулювання питання розміру комісії інтерчейндж в Україні представники українських бізнес-об’єднань, які представляють інтереси більш ніж 300 тисяч роботодавців, звернулись з публічною заявою. Шановні представники медіа!

Компанія KPMG оприлюднила підсумки дослідження «Погляд бізнес-лідерок в Україні. Спецвипуск 2021: COVID-19»

чт, 04/08/2021 - 12:00
На думку більшості учасниць опитування, криза може створити нові можливості для жінок

Китай створить найбільшу хімкомпанію світу

ср, 04/07/2021 - 09:22
Sinochem і ChemChina об'єднаються в межах однієї холдингової компанії, фінансувати і контролювати яку буде держава

В Мінекономіки допускають подальше розширення переліку заборонених до імпорту товарів із РФ

вт, 04/06/2021 - 09:33
Про це повідомив заступник міністра економіки - торговий представник України Тарас Качка

У 2021 році до програми президента України "Велике будівництво" додали новий напрямок

пн, 04/05/2021 - 17:44
Він передбачає реалізацію проектів, які створюватимуть нові робочі місця та зміцнюватимуть економіку України.