Перейти к основному содержанию

Адміністрація Трампа змусить китайські компанії пройти аудит або покинути американські біржі

пт, 08/07/2020 - 16:07

Китайські компанії, акції яких торгуються в США, мають виконати вимоги щодо аудиторської перевірки до 2022 року, інакше вони будуть змушені піти з американських майданчиків.

Це передбачає план, рекомендований адміністрацією президента США Дональда Трампа, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Ця ініціатива покликана вирішити тривалі суперечки з приводу того, що американські регулятори не мають змоги оцінювати процес аудиторської перевірки китайських компаній, які продають свої акції на ринку США.

Зазначений план передбачає, що китайські компанії, акції яких торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі і біржі Nasdaq, повинні виконати вимоги до 2022 року або піти з цих майданчиків.

Китайські аудитори мають надати документи, що стосуються перевірок, Раді з нагляду за бухгалтерською звітністю публічних компаній (Public Company Accounting Oversight Board, PCAOB), регулятору в області аудиту.

У свою чергу, китайські компанії, які ще не вийшли на публічний ринок, але планують провести IPO в США, повинні будуть виконати запропоновані вимоги перед тим, як отримати можливість розміщувати свої акції на NYSE або Nasdaq.

Ініціативи є рекомендацією робочої групи президента США з фінансових ринків, метою якої є захист американських інвесторів від того, що адміністрація Трампа називає «ризиками з боку китайських компаній».

«Рекомендації, відображені в доповіді, дозволять поліпшити ступінь захисту інвесторів і створити рівні умови для всіх компаній, акції яких торгуються на американських біржах», — сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін, який очолює робочу групу.

Також зазначається, що у травні Сенат схвалив законопроект, який зобов'яже китайські компанії, які не виконують вимоги, провести делістинг акцій в Штатах протягом трьох років і знайти нову біржу.

Читайте також

У топ-10 найбільш інноваційних компаній 2021 року увійшли Apple, Tesla, Huawei, IBM та Pfizer

пн, 04/19/2021 - 09:17
До загального рейтингу з 50 компаній увійшли також Facebook, Johnson&Johnson, Nike, Lenovo, Coca-Cola, IKEA, Adidas, Ebay, Pepsi, Moderna та Disney

Публічна заява бізнесу щодо необхідності законодавчого зниження комісій інтерчейнджу

пн, 04/12/2021 - 17:14
У відповідь на спільну заяву Ощадбанку, ПриватБанку та Райффайзен Банку Аваль від 2 квітня 2021 р. щодо врегулювання питання розміру комісії інтерчейндж в Україні представники українських бізнес-об’єднань, які представляють інтереси більш ніж 300 тисяч роботодавців, звернулись з публічною заявою. Шановні представники медіа!

Компанія KPMG оприлюднила підсумки дослідження «Погляд бізнес-лідерок в Україні. Спецвипуск 2021: COVID-19»

чт, 04/08/2021 - 12:00
На думку більшості учасниць опитування, криза може створити нові можливості для жінок

Китай створить найбільшу хімкомпанію світу

ср, 04/07/2021 - 09:22
Sinochem і ChemChina об'єднаються в межах однієї холдингової компанії, фінансувати і контролювати яку буде держава

В Мінекономіки допускають подальше розширення переліку заборонених до імпорту товарів із РФ

вт, 04/06/2021 - 09:33
Про це повідомив заступник міністра економіки - торговий представник України Тарас Качка

У 2021 році до програми президента України "Велике будівництво" додали новий напрямок

пн, 04/05/2021 - 17:44
Він передбачає реалізацію проектів, які створюватимуть нові робочі місця та зміцнюватимуть економіку України.