Перейти к основному содержанию

Нацбанк облегчил расчеты аванса за импорт

чт, 11/23/2017 - 09:24

Данное решение должно увеличить внешнюю торговлю, заявляет НБУ

По информации портала Сегодня, Национальный банк Украины (НБУ) с сегодняшнего дня, 23 ноября, упросил для предпринимателей оплату аванса за импорт товаров в иностранной валюте. Об этом сообщает пресс-служба НБУ.

"Национальный банк упрощает для бизнеса осуществление авансовых платежей за импорт товаров в иностранной валюте", — проинформировали в НБУ.

В частности, отменяется требование, которым банки обязывались осуществлять  исключительно с использованием аккредитивной формы расчетов предварительную оплату в инвалюте за импорт товаров, общая стоимость которых превышает 5 млн долларов (в эквиваленте). Теперь осуществлять авансовые расчеты в таких случаях можно будет и без использования аккредитивов.

НБУ объяснил свое отмену такой нормы ее неактуальностью и неэффективностью для стабилизации валютного рынка.

"Упрощенная процедура осуществления авансовых платежей по внешнеэкономическим договорам будет способствовать дальнейшему оживлению внешней торговли и вместе с тем не создаст дополнительного давления на валютном рынке", — считают в НБУ.

Как передавалось ранее, 22 ноября НБУ повысил требования к приему наличности для денежных переводов, что должно увеличить прозрачность денежных переводов, и уменьшить использования незаконных схем.

Читайте також

Silvaco купує компанію що розробляє рішення в сфері автоматизації проектування інтегральних мікросхем POLYTEDA CLOUD

вс, 01/24/2021 - 12:34
Придбання розширює можливості компанії по швидкій фізичній перевірці конструкцій ІС перед створенням і виробництвом масок.

SpaceX вивела на орбіту 1000 супутників для запуску системи глобального інтернету

чт, 01/21/2021 - 09:17
Важка ракета-носій Falcon 9 в середу, 20 січня, успішно вивела на низьку навколоземну орбіту нову партію з 60 міні-супутників, призначених для продовження розгортання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink.

Придбана Сазоновим та Ігнатюком КУА "Автоальянс-XXI сторіччя" під новою назвою SI Capital запускає перші фонди для інвестицій в агро

ср, 01/20/2021 - 09:54
Засновник і екс-власник інвестгрупи "Сократ" Роман Сазонов і співвласник агробізнесу "ІДЕК-Груп" Юрій Ігнатюк завершили операцію з купівлі у Анатолія і Катерини Отченаша та інших акціонерів ПрАТ "Компанія з управління активами (КУА)" Автоальянс-XXI сторіччя "і запускають два інвестиційних фонди для інвестицій - в агрокомпанії і сільгосп змелю.

Україна готує контракт на закупівлю французьких локомотивів Alstom - посол

вт, 01/19/2021 - 18:50
Україна готує контракт на закупівлю електровозів компанії Alstom, який може бути підписаний під час візиту в Україну президента Франції Еммануеля Макрона. Про це повідомив посол України у Франції Вадим Омельченко під час онлайн конференції "Сім років після Майдану".

Оформити відправлення за 30 секунд: Meest запустив чатботи у Viber та Telegram

вт, 01/19/2021 - 17:59
Створювати, оплачувати та відстежувати посилки тепер можна у популярних месенджерах

Ізраїльська компанія почала випускати батареї для електрокарів, що заряджаються за 5 хвилин

вт, 01/19/2021 - 16:54
Ізраїльська компанія StoreDot вперше почала виробляти акумулятори, здатні повністю заряджатися за 5 хвилин, повідомляє The Guardian. Такі батареї істотно прискорять і без того зростаючу популярність електромобілів.