Перейти к основному содержанию

Криптовалюта Karbo повільно втрачає в ціні

чт, 05/31/2018 - 13:52

Трейдери впевнені, що сьогоднішній спад — наслідок спекулятивної атаки на Karbo, яка триває з понеділка

За вчорашній торговий день Karbo показав падіння як щодо Bitcoin — на 2,37% з 0,7828 до 0,7643 BTC за 10000 Karbo, так і долара США – на 3,56% з 0,581 до 0,56 USD/KRB. Опитані трейдери впевнені, що сьогоднішній спад — наслідок спекулятивної атаки на Karbo, яка триває з понеділка, передає Фінанси.

“Подивіться на графік торгів за останній тиждень, хтось цілеспрямовано намагається збити курс, ліквідуючи великі позиції кожні 3-4 години. Об’єктивних причин для падіння при цьому я назвати не можу. Навпаки, в першій половині червня Karbo повинні додати на китайську біржу Осtaex. Це приплив грошей не тільки з Китаю, але і з Південної Кореї і Японії, — фактично основи світового крипторинку. Зазвичай токени після потрапляння на азіатський ринок показують мінімум 70-100% тижневого приросту. Очевидно, хтось намагається “вибити” з ринку менш стресостійких тримачів і донабрати позицій”, — зазначає криптотрейдер Тарас Середа.

Інші учасники ринку підтверджують слова Середи про те, що хтось навмисно малими обсягами збиває курс на біржах і здійснює великі закупівлі поза біржовим ринком в обсягах на сотні тисяч доларів. Один з трейдерів зізнався, що був посередником в одній з таких угод: “Умова закупівельників — все проводити повз бірж, вони платять хороші комісійні і беруть великими обсягами тому власники “великих гаманців” йдуть на ці угоди. Ви ж бачите, що з бірж великі обсяги пішли, хоча попит є”, — сказав він на умовах анонімності. І дійсно, за останні чотири дні середньодобовий обсяг продажів впав на біржах з 65 до 15 тис. дол. на добу.

Читайте також

Silvaco купує компанію що розробляє рішення в сфері автоматизації проектування інтегральних мікросхем POLYTEDA CLOUD

вс, 01/24/2021 - 12:34
Придбання розширює можливості компанії по швидкій фізичній перевірці конструкцій ІС перед створенням і виробництвом масок.

SpaceX вивела на орбіту 1000 супутників для запуску системи глобального інтернету

чт, 01/21/2021 - 09:17
Важка ракета-носій Falcon 9 в середу, 20 січня, успішно вивела на низьку навколоземну орбіту нову партію з 60 міні-супутників, призначених для продовження розгортання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink.

Придбана Сазоновим та Ігнатюком КУА "Автоальянс-XXI сторіччя" під новою назвою SI Capital запускає перші фонди для інвестицій в агро

ср, 01/20/2021 - 09:54
Засновник і екс-власник інвестгрупи "Сократ" Роман Сазонов і співвласник агробізнесу "ІДЕК-Груп" Юрій Ігнатюк завершили операцію з купівлі у Анатолія і Катерини Отченаша та інших акціонерів ПрАТ "Компанія з управління активами (КУА)" Автоальянс-XXI сторіччя "і запускають два інвестиційних фонди для інвестицій - в агрокомпанії і сільгосп змелю.

Україна готує контракт на закупівлю французьких локомотивів Alstom - посол

вт, 01/19/2021 - 18:50
Україна готує контракт на закупівлю електровозів компанії Alstom, який може бути підписаний під час візиту в Україну президента Франції Еммануеля Макрона. Про це повідомив посол України у Франції Вадим Омельченко під час онлайн конференції "Сім років після Майдану".

Оформити відправлення за 30 секунд: Meest запустив чатботи у Viber та Telegram

вт, 01/19/2021 - 17:59
Створювати, оплачувати та відстежувати посилки тепер можна у популярних месенджерах

Ізраїльська компанія почала випускати батареї для електрокарів, що заряджаються за 5 хвилин

вт, 01/19/2021 - 16:54
Ізраїльська компанія StoreDot вперше почала виробляти акумулятори, здатні повністю заряджатися за 5 хвилин, повідомляє The Guardian. Такі батареї істотно прискорять і без того зростаючу популярність електромобілів.