Перейти к основному содержанию

Ігор Сирота: Люди — це наш пріоритет

пн, 05/11/2020 - 17:17

Генеральний директор “Укргідроенерго” — про дотримання принципів КСВ та заходи, впроваджені на підприємстві на час карантину та 

Найбільша гідрогенеруюча компанія країни “Укргідроенерго” виробляє екологічно чисту енергію, регулює мережу та балансує Об’єднану енергосистему України. Водночас компанія приділяє значну увагу аспектам корпоративної соціальної відповідальності. Про дотримання принципів КСВ та про заходи, впроваджені на підприємстві на час карантину, розповів генеральний директор компанії Ігор Сирота

— Соціальна відповідальність компанії нині — це, насамперед, безперебійна робота стратегічного підприємства. Які заходи впроваджені в “Укргідроенерго” на період карантину?

— Ми одразу створили оперативний штаб з організації та впровадження заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу. Наразі всі наради та зустрічі компанії проводяться в режимі онлайн. Співробітники, не задіяні у виробничому процесі та охоронних заходах, переведені на дистанційний режим роботи.

Гідроенергетиків, які обслуговують об’єкти критичної інфраструктури і не можуть працювати віддалено — а таких у нас більшість, — регулярно інформуємо про способи зменшення ризику захворювання. Ми доставляємо працівників на роботу власним транспортом, який систематично дезінфікується, а також організували температурний скринінг на вході та виході з території. Відповідальних за скринінг забезпечили безконтактними термометрами та провели інструктаж.

— Ще один аспект КСВ — безпека персоналу та забезпечення певного соціально-економічного рівня життя співробітників. Як вирішуєте ці питання?

— Для “Укргідроенерго” безпека праці на виробництві — один з основних показників, який безпосередньо впливає на міжнародний імідж компанії. З упевненістю можу сказати: ми забезпечуємо для працівників такі умови, що виключають або зводять до мінімуму можливість впливу шкідливих та небезпечних факторів. Забезпечуємо їх засобами захисту, організовуємо навчання та перевірку знань, всі роботи на підприємстві виконуються за нарядами-допусками, а робочі місця регулярно оглядаються.

Маємо потужний соціальний блок, який включає програми медичного страхування, навчання та розвитку, відпочинку та оздоровлення. Надаємо матеріальну допомогу до народження дитини, на лікування, забезпечуємо виплати особам з інвалідністю, непрацюючим пенсіонерам та ветеранам.

— Чи будуть скореговані стратегічні плани “Укргідроенерго” на найближчий рік у зв’язку із соціально-економічною кризою? Які її наслідки стануть найбільшими викликами для компанії?

— Так, звичайно, життя змушує переглядати заплановане, і вже зараз зрозуміло, що матимемо зсуви графіків. У 2020 р. ми розраховуємо завершити реконструкцію 8 гідроагрегатів. На Дністровській ГАЕС плануємо добудувати і ввести в експлуатацію вже четвертий гідроагрегат. Також продовжуємо працювати над проектами будівництва Канівської ГАЕС та Каховської ГЕС-2.

Цьогорічне маловоддя через відсутність опадів також позначиться на роботі гідроенергетичної галузі. Вже зараз очевидно, що порівняно з минулим роком зменшення виробітку електроенергії може сягнути 30%. А це, своєю чергою, вплине на фінансові показники компанії.

Водночас ми продовжуємо впевнено працювати в усіх сегментах ринку: “на добу наперед”, внутрішньодобовий, балансуючий та ринок двосторонніх договорів.

— Як в нинішніх умовах відбувається дотримання управлінських рішень щодо впливу діяльності компанії на соціальне життя?

— Абсолютно всі виплати — соціальні та заробітна плата — нараховуються співробітникам під час карантину у повному обсязі. Так само ми гарантуємо виплати на виконання укладених “Укргідроенерго” договорів. Витрати, що спрямовуються на інформаційну безпеку, безпеку експлуатації та виробництва, також не будуть зменшені, адже люди — це наш пріоритет.

Читайте також

Великий малий: відновлення економіки світ покладає на МСБ

чт, 10/29/2020 - 14:00
Попри руйнівні наслідки коронакризи малий та середній бізнес продовжує тримати економіку країн у всьому світі. Україна — не виключення

Код доступності: 5-7-9

пн, 10/26/2020 - 14:38
Запустивши програму доступного кредитування мікро- та малого бізнесу, влада зазнала критики і була змушена змінювати її формат.

Тримай кишеню ширше: де МСБ взяти кредит, якщо банки відмовили

пн, 10/26/2020 - 14:28
Рішення на будь-який смак пропонують фінансові компанії. В Україні бум небанківського кредитування бізнесу.

Безготівкова місія: банки підхоплюють бум e-комерс

пт, 10/23/2020 - 16:35
Торгівля переходить в онлайн, а банківникии пропонують нові варіанти безготівкових розрахунків для МСБ

Прискорювачі росту: малих аграріїв почали підживлювати з декількох джерел

пт, 10/23/2020 - 14:14
Малі та середні сільгоспвиробники нині можуть отримувати фінансування за підтримки держави, банків та навіть великих українських агрохолдингів

Реальна віртуальність: онлайн-банкінг стає ще одним полем конкурентної боротьби

пт, 10/23/2020 - 10:20
Банкі наввипередки пропонують мобільні додатки для приватних підприємців. Деякі — навіть з повністю безкоштовним обслуговуванням