Перейти к основному содержанию

Фермерів хочуть віднести до окремої групи оподаткування

пн, 06/03/2019 - 11:02

Міністерство аграрної політики та продовольства України планує вивести фермерські господарства в окрему групу оподаткування.

 Про це заявив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета на комітетських слуханнях щодо підтримки малих агровиробників, повідомляє БІЗНЕС з посиланням на прес-службу відомства.

Необхідність такого кроку він пояснив тим, що сьогодні і малі, і великі форми господарювання перебувають в одній, "4-й пільговій групі оподаткування".

"Наразі ми активно співпрацюємо з європейськими експертами щодо підтримки малих і середніх фермерських господарств. Одне із наших спільних напрацювань – це створення Державного аграрного реєстру України, а у перспективі – Платіжної агенції, що дозволить створити прозору систему розподілу державних коштів. Тобто державна підтримка стане ще доступнішою для малих сільгоспвиробників", – сказав Шеремета.

Окрім того, він наголосив на важливості ухвалення законопроекту №8236 про передачу фермерських земель постійного користування у власність фермерам, який сприятиме подальшому розвитку сільського господарства в Україні. Цей документ, ініційований Кабміном, був зареєстрований у Верховній Раді у квітні 2018 року і включений до поряду денного.

Нагадаємо:

  • 15 серпня 2018 року набрав чинності зміни до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств. Згідно з ними, до платників єдиного податку 4 групи (сільгосптоваровиробників) включили фізосіб – підприємців, які організували сімейне фермерське господарство.
  •  Кабмін планує передати 500 тис. га землі у власність фермерів.

Читайте також

Silvaco купує компанію що розробляє рішення в сфері автоматизації проектування інтегральних мікросхем POLYTEDA CLOUD

вс, 01/24/2021 - 12:34
Придбання розширює можливості компанії по швидкій фізичній перевірці конструкцій ІС перед створенням і виробництвом масок.

SpaceX вивела на орбіту 1000 супутників для запуску системи глобального інтернету

чт, 01/21/2021 - 09:17
Важка ракета-носій Falcon 9 в середу, 20 січня, успішно вивела на низьку навколоземну орбіту нову партію з 60 міні-супутників, призначених для продовження розгортання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink.

Придбана Сазоновим та Ігнатюком КУА "Автоальянс-XXI сторіччя" під новою назвою SI Capital запускає перші фонди для інвестицій в агро

ср, 01/20/2021 - 09:54
Засновник і екс-власник інвестгрупи "Сократ" Роман Сазонов і співвласник агробізнесу "ІДЕК-Груп" Юрій Ігнатюк завершили операцію з купівлі у Анатолія і Катерини Отченаша та інших акціонерів ПрАТ "Компанія з управління активами (КУА)" Автоальянс-XXI сторіччя "і запускають два інвестиційних фонди для інвестицій - в агрокомпанії і сільгосп змелю.

Україна готує контракт на закупівлю французьких локомотивів Alstom - посол

вт, 01/19/2021 - 18:50
Україна готує контракт на закупівлю електровозів компанії Alstom, який може бути підписаний під час візиту в Україну президента Франції Еммануеля Макрона. Про це повідомив посол України у Франції Вадим Омельченко під час онлайн конференції "Сім років після Майдану".

Оформити відправлення за 30 секунд: Meest запустив чатботи у Viber та Telegram

вт, 01/19/2021 - 17:59
Створювати, оплачувати та відстежувати посилки тепер можна у популярних месенджерах

Ізраїльська компанія почала випускати батареї для електрокарів, що заряджаються за 5 хвилин

вт, 01/19/2021 - 16:54
Ізраїльська компанія StoreDot вперше почала виробляти акумулятори, здатні повністю заряджатися за 5 хвилин, повідомляє The Guardian. Такі батареї істотно прискорять і без того зростаючу популярність електромобілів.