Перейти к основному содержанию

ДОКТРИНА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ

чт, 04/04/2019 - 10:49

«Фонд підтримки економічної безпеки України» організвує конференцію на тему «Вибір є:  легальний бізнес за Доктрину економічної безпеки України»

9 квітня о 13:00 відбудеться прес-конференція на тему: «Вибір є:  легальний бізнес за Доктрину економічної безпеки України» (Зала 1).

Організатор: ГC «Фонд підтримки економічної безпеки України».

Учасники: Віталій Антонов – голова Наглядової ради «Концерну Галнафтогаз»; Юрій Сивицький – член правління IT-консорціуму Intecracy Group; Володимир Цой – засновник та співвласник МТІ; Віктор Іванчик – засновник та генеральний директор «Астарта-Київ»; Олександр Кардаков – голова Наглядової ради компанії «Октава Капітал»; Олександр Громико – президент «KTD Group».

Коротко.  Під час заходу відбудеться презентація проекту Доктрини економічної безпеки України – державного рамкового документу для захисту інтересів та розвитку легального бізнесу в Україні. Проект підтримують представники бізнесу та асоціації рівновіддалені від політичних сил.

Як повідомляють організатори, проект Доктрини економічної  безпеки буде поданий на розгляд новообраному Президенту України.

Повний текст Доктрини економічної безпеки України читайте тут.

Читайте також

Управляй і володарюй: книжкові бізнес-новинки з нетиповими підходами

ср, 09/16/2020 - 21:17
Yakaboo пропонує добірку новинок, які допоможуть віднайти авторський стиль управління, створити цінний продукт і завоювати прихильність аудиторії.

Життя або гаманець: 7 книжок для налаштування work-lifebalance

пт, 08/21/2020 - 20:12
Yakaboo пропонує добірку книжок, що допоможуть вам знайти баланс між бізнесом та особистим життям

На гребені хвилі: один день з головним бiзнес-екстремалом країни

пт, 08/21/2020 - 10:07
Засновник X-park Юрій Зозуля — про дошки, що приносять по мільйону в день, космічні хабарі та як він спробував рятувати Віталія Кличка від акул.

"Український Давос": у червні вдруге відбудеться Міжнародний форум Ukrainian ID

ср, 04/17/2019 - 17:12
На країну чекає "Революція цінностей"

Пасажиропотік на українських рейсах "Ейр Астана" виріс на 19%

ср, 04/17/2019 - 13:18
У 2018 році авіакомпанія збільшила пасажирські перевезення на міжнародних напрямках на 11%. Зокрема, пасажиропотік в/з України виріс на 19% в порівнянні з попереднім роком, склавши понад 113 тис. пасажирів.

Syngenta: прискорення інновацій у мінливому світі

вт, 04/09/2019 - 14:30
Сьогодні Syngenta оголосила про свій намір прискорити інновації задля вирішення зростаючих потреб, з якими стикаються аграрії по всьому світі, й у відповідь на суспільні погляди, що стрімко змінюються.