Перейти к основному содержанию

"Богдан Моторс" просить послів "Великої сімки" про захист від НАБУ

чт, 07/25/2019 - 11:28

Компанія "Богдан Моторс" повідомила послів країн "Великої сімки" та офіс Європейської бізнес асоціації про "політично мотивовані дії" щодо підприємств компанії з боку Національного антикорупційного бюро України.

Відповідні заяви спрямовані в посольства зазначених країн і офіс ЄБА, інформує БІЗНЕС з посиланням на сайт компанії.

Зокрема, йдеться про обшуки НАБУ 19 і 24 липня.

"Сьогодні, створюючи штучну картинку для TV за надуманими фактами, на одного з найбільших автовиробників намагаються навісити ярлики неіснуючих корупційних схем. Такі дії шкодять діловій репутації компанії і бізнес-клімату держави, зокрема", — йдеться в заявах.

Також у "Богдан Моторс" зазначають, що задіяні НАБУ сили і засоби, скоріше, нагадували силову роботу проти терористичних угруповань (у слідчих діях було залучено особовий склад у повній екіпіровці зі стрілецькою автоматичною зброєю), ніж слідчі дії, що стосуються тільки господарської діяльності.

Крім того, в дискретності постійних обшуків компанія бачить й іншу мету — повну або часткову паралізацію роботи "Богдан Моторс", підприємства якої задіяні у виконанні державного оборонного замовлення і контрактів, які фінансуються Європейським банком реконструкції та розвитку.

"Змушені просити у вас захисту, просимо негайно донести інформацію дипломатичними каналами до відповідних органів країни акредитації та повідомити нам про вжиті заходи", — йдеться в заявах, підписаних гендиректором "Богдан Моторс" Віталієм Старосуда.

Нагадаємо:

Довідка: Корпорація "Богдан" об’єднує потужності для виробництва автобусів і тролейбусів, легкових авто, вантажної, комерційної та спеціалізованої  техніки, а також має власну розгалужену торгівельно-сервісну мережу. Її заводи розташовані у Луцьку та Черкасах.

Головним виробничим активом корпорації є ПАТ "Автомобільна Компанія "Богдан Моторс".

Читайте також

Підвищення мінімалки до 6500 грн з середини 2021 року можуть перенести на грудень

чт, 11/26/2020 - 18:04
За словами депутата Железняка, претензії МВФ щодо зменшення дефіциту бюджету, перегляду прогнозу і збільшення мінімалки задоволені.

Бізнес закликає владу не обмежувати торгівлю в грудні

чт, 11/26/2020 - 12:14
На основі думок провідних фахівців-практиків з медичних питань ділова спільнота запропонувала Кабміну та парламенту цілий комплекс заходів, як мінімізувати подальший негативний вплив пандемії на суспільство та бізнес.

Збиток "Нафтогазу" за 9 місяців склав 17 млрд грн

чт, 11/26/2020 - 11:49
Збитки компанія пояснює падінням попиту і низькими цінами на газ.

Зеленський запропонував списати борги 80% ФОПів

ср, 11/25/2020 - 18:20
Це стосується тільки тих, хто заборгуввав державі менше 3 тис. грн.

У 2019 році дохід ТОП-100 компаній ринку лакшері зріс на 14% — Deloitte

ср, 11/25/2020 - 13:19
Лідером серед країн за кількістю виробників товарів класу люкс стала Італія. Франція вийшла на перше місце за сукупним обсягом продажів.

На "Дія.Бізнес" з'явиться експортний портал і маркетплейс фінансових послуг

ср, 11/25/2020 - 12:59
Скоро на порталі для МСБ буде запущена можливість В2В - для комунікацій між українськими підприємцями та підприємцями світу.