Перейти к основному содержанию

Amazon інвестує $700 млн у перенавчання своїх співробітників

пн, 07/15/2019 - 11:02

Гігант онлайн-рітейлу Amazon планує до 2025 року підвищити кваліфікацію приблизно 100 тисяч своїх співробітників. У цей напрямок компанія планує інвестувати $700 млн. 

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на офіційний блог компанії.

Як зазначається, компанія створила Технічну академію Amazon (AmazonTechnical Academy), — комплексну програму навчання і працевлаштування, яка має переходу співрозабезпечити перехід співробітників без досвіду розробки програмного забезпечення на технічні посади.

«Є величезний попит на розробників програмного забезпечення, і не тільки в Amazon. Ця програма допомагає заповнити прогалину, що існує в галузі прямо зараз», — сказала програмний менеджер Amazon Technical Academy Ешлі Раджагопал.

Читайте також: Український ритейл: скільки років до Amazon Go?

За даними Бюро статистики праці США, протягом наступного десятиліття великим попитом на ринку праці користуватимуться, зокрема, розробники програмного забезпечення, медичні помічники, статисти, практикуючі техніки, які обслуговують вітряні турбіни.

«Зобов'язання Amazon щодо підвищення кваліфікації відкриває перед нашими співробітниками нові можливості для навчання на робочому місці в таких затребуваних областях, як медицина, розробка програмного забезпечення, інформаційні технології і машинне навчання», — додали в компанії.

Нагадаємо:

Читайте також

Silvaco купує компанію що розробляє рішення в сфері автоматизації проектування інтегральних мікросхем POLYTEDA CLOUD

вс, 01/24/2021 - 12:34
Придбання розширює можливості компанії по швидкій фізичній перевірці конструкцій ІС перед створенням і виробництвом масок.

SpaceX вивела на орбіту 1000 супутників для запуску системи глобального інтернету

чт, 01/21/2021 - 09:17
Важка ракета-носій Falcon 9 в середу, 20 січня, успішно вивела на низьку навколоземну орбіту нову партію з 60 міні-супутників, призначених для продовження розгортання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink.

Придбана Сазоновим та Ігнатюком КУА "Автоальянс-XXI сторіччя" під новою назвою SI Capital запускає перші фонди для інвестицій в агро

ср, 01/20/2021 - 09:54
Засновник і екс-власник інвестгрупи "Сократ" Роман Сазонов і співвласник агробізнесу "ІДЕК-Груп" Юрій Ігнатюк завершили операцію з купівлі у Анатолія і Катерини Отченаша та інших акціонерів ПрАТ "Компанія з управління активами (КУА)" Автоальянс-XXI сторіччя "і запускають два інвестиційних фонди для інвестицій - в агрокомпанії і сільгосп змелю.

Україна готує контракт на закупівлю французьких локомотивів Alstom - посол

вт, 01/19/2021 - 18:50
Україна готує контракт на закупівлю електровозів компанії Alstom, який може бути підписаний під час візиту в Україну президента Франції Еммануеля Макрона. Про це повідомив посол України у Франції Вадим Омельченко під час онлайн конференції "Сім років після Майдану".

Оформити відправлення за 30 секунд: Meest запустив чатботи у Viber та Telegram

вт, 01/19/2021 - 17:59
Створювати, оплачувати та відстежувати посилки тепер можна у популярних месенджерах

Ізраїльська компанія почала випускати батареї для електрокарів, що заряджаються за 5 хвилин

вт, 01/19/2021 - 16:54
Ізраїльська компанія StoreDot вперше почала виробляти акумулятори, здатні повністю заряджатися за 5 хвилин, повідомляє The Guardian. Такі батареї істотно прискорять і без того зростаючу популярність електромобілів.