БІЗНЕС-ЗАХИСТ

Система колективного захисту білого бізнесу України

Проект колективного журналу БІЗНЕС та Платформи БІЗНЕС100

за підтримки регіональних бізнес-спільнот, офісу бізнес-омбудсмена, НАБУ та Антикорупційної Прокуратури

МІСІЯ ПРОЕКТУ:

 • Захистити білий бізнес від рейдерських атак і неправомірних дій фіскальних органів;
 • Всебічно просувати ідею «білого» ведення бізнесу;
 • Відродити ДОВІРУ між підприємцями регіону;
 • Викорінювати корупцію на низовому рівні у секторах, дотичних до підприємницької діяльності;
 • Створити на всій території України безпечний простір для законного ведення бізнесу будьякої форми власності на основі довіри, взаємодопомоги і взаємодії всіх суб'єктів підприємництва;
 • Відродити якісну ділову журналістику;
 • Піднімати рівень довіри та поваги суспільства до підприємництва та бізнесу, як конструктивної сили.

РОБОТА ПРОЕКТУ:

У відповідь на багаторічну негативну тенденцію безкарних рейдерських атак та незаконних дій фіскальних органів, журнал «БІЗНЕС» розгорнув роботу «Центру журналістських розслідувань» та підписав меморандум про співпрацю з Офісом бізнес-омбудсмена, НАБУ, Антикорупційною Прокуратурою. Налагоджуючи взаємодію з регіональними діловими товариствами, бізнес-об’єднаннями, регіональними ЗМІ та адвокатськими структурами, розгортається мережа БІЗНЕС-ЗАХИСТ по всій країні (бажано не менше 20 міст, ідеально – 200 міст) для надання сервісу з «екстрених викликів» у разі «наїзду» на підприємців з будь-якого боку незаконних дій. У кожному обраному місті розгортається Штаб бізнес-Шерифа (регіонального редактора журналістських розслідувань), що входить у єдину мережу та діє за інструкціями проекту БІЗНЕСЗАХИСТ. Компанія, на яку здійснюється «наїзд» використовує «екстрений виклик», на який прибуває бізнес-Шериф і юрист (адвокат). Фахівці фіксують ситуацію на відео (фото) і оформляють протокол події. Вся інформація вноситься до спеціального реєстру подій БІЗНЕС-ЗАХИСТ, у «Центр журналістських розслідувань», на сайт журналу «БІЗНЕС». Після внесення у реєстр, інформація про інцидент стає доступною всім членам мережі БІЗНЕС-ЗАХИСТ, які можуть запропонувати потерпілому додаткову допомогу. Це істотно зміцнює взаємовідносини і посилює взаємодію між учасниками проекту БІЗНЕС-ЗАХИСТ, розвиваючи простір ДОВІРИ та досвід застосування соціального капіталу. Через інформаційний центр, сайт і сторінки в соц.мережах, дана система супроводжує якісне інформаційне обслуговування учасників проекту. Фіксація інциденту та його медійне супроводження є частиною сервісу БІЗНЕС-ЗАХИСТ, який входить у пакет №3 річної передплати на журнал БІЗНЕС.

Що треба, щоб БІЗНЕС-ЗАХИСТ з’явився у вашому місті:

Найпростіший старт роботи регіонального осередку БІЗНЕСЗАХИСТ у співпраці «Центру журналістських розслідувань» журналу БІЗНЕС з реально-діючою діловою спільнотою, яка може відрекомендувати чесного місцевого журналіста, з яким буде проведемо спец.курс навчання. Відібраний журналіст стане штатним співробітником журналу БІЗНЕС з високою «білою» зарплатою і унікальними компетенціями. Це станеться при умові наявності у місцевій діловій спільноті 12 річних передплат пакету №3 «ПРЕМІУМ» на журнал БІЗНЕС.

Преміум
 • 3 комплекти журналу для власника, СЕО та комерційного директора
  (з кур’єрською доставкою по Україні)
 • Знижка 70% на 2 івенти журналу БІЗНЕС
 • Он-лайн платформа для взаємодії
 • Три персональні скайп-консультації
  (репутація, захист)
 • Бізнес-захист (1 оперативний виїзд журналіста та юриста)*
  *Лише для м.Київ
  (розширення мережі у 2019 році)

27000 грн/рік

X